Podzimní fanztazie 2016

choreografie Zůstává ukryté - Cena diváka

26. Mezinárodní festival adventní a vánoční hudby s cenou Petra Ebena

DPS Mládí - zlaté pásmo, vítěz kategorie + zvlástní cena za hlasovou kulturu

Soutěž ZUŠ ČR - hra na klavír

okresní kolo
- Helena Ulrichová - 2. místo, Eliška Černá - 2. místo, Magdalena Jarošová - 1. místo + postup do krajského kola

krajské kolo - Magdalena Jarošová - 1. místo

Novopacký slavíček

Petr Havlíček - 3 místo

duo Kateřina Kobrlová a Gabriela Votrubcová - 3. místo

Zpíváme si pro radost

Skřivánek - stříbrné pásmo

Tanec srdcem 2017

choreografie Pouto - ocenění za scénický nápad
choreografie Smíření -
ocenění za skupinové pojetí
choreografie Naruby -
ocenění za kostýmní řešení


Soutěž ZUŠ ČR - komorní hra s převahou smyčcových nástrojů


Kvarteto - Karolína Šimůnková, Anna Šírová, Pavlína Drmlová, Magdalena Jarošová

okresní kolo - 1.místo s postupem

krajské kolo - 1.místo s postupem do národního kola

 

Mezinárodní festival dětských a mládežnických pěveckých sborů Praha 2016


Mládí - zlaté pásmo

 

Krajská postupová přehlídka školních pěveckých sborů Jablonec nad Nisou 2016


Skřivánek - zlaté pásmo

 

Novopacký slavíček


Aneta Patočková - 1.místo       Vanesa Nechanská - 2.místo      Anna Patočková - 2.místo     Petr Havlíček - 2.místo       Aneta Vajsová - 2.místo

 

Krajské kolo soutěže školních pěveckých sborů Jablonec nad Nisou


Skřivánek - zlaté pásmo

 

Festival sborového umění Jihlava 2015


Mládí - stříbrné pásmo

 

Soutěž ZUŠ ČR :


hra na dechové nástroje :

okresní kolo : Nikola Votrubcová - 1.místo s postupem                                                            Marie Palmová - 1.místo s postupem                                                 Karolína Šimůnková - 1.místo s postupem                                                          Pavlína Vodseďálková - 1.místo s postupem

krajské kolo : Nikola Votrubcová - 1.místo    Karolína Šimůnková - 1.místo                                         

                     Marie Palmová - 2.místo      Pavlína Vodseďálková - 3.místo

 

sólový a komorní zpěv :

okresní kolo : Gabriela Votrubcová - 1.místo s postupem

duo Kateřina Kobrlová, Gabriela Votrubcová - 1.místo s postupem                                                                                                                                    trio Magdalena Jarošová, Karolína Šimůnková, Aneta Vajsová - 1.místo s postupem                                                                                                           kvarteto Dominika a Barbora Jónovy, Barbora Kavánová, Hana Šírová - 1.místo s postupem


krajské kolo :
kvarteto - 1.místo s postupem do národního kola                

duo - 2.místo   

trio - 2.místo

Gabriela Votrubcová - 2.místo

Taneční obor :

okresní kolo : choreografie V říši divů - ocenění za hloubku tématu a nápadité využití rekvizit + postup do krajského kola

                   

          

Soutěž ZUŠ ČR :

hra na klavír : Dominika Jónová - okresní kolo : 1.místo + postup do kraje                                                                                                                                                Tereza Šmídová - 2.místo

hra na smyčcové nástroje : Anna Šírová - okresní kolo : 1.místo + postup do kraje

hra na kytaru : Martin Novotný - okresní kolo : 1.místo + postup do kraje

 

Velká cena ZUŠ Česká Lípa :

Trio Magdalena Jarošová, Marie Palmová, Karolína Šimůnková - 1.místo

 

Novopacká slavíček :

Vanesa Nechanská - 1.místo             Kateřina Kobrlová - 2.místo                Anna patočková - 3.místo                    Tereza Klikorková - stříbrné pásmo

 

Zahrada písní Praha - soutěž dětských pěveckých sborů ČR

Skřivánek - zlaté pásmo          Mládí - zlaté pásmo

 

Mezinárodní mládežnický festival Bratislava


Mládí - dvě zlatá pásma

 

  

 

Hudební obor :

Pěvecké sbory :

"Porta Musicae" Nový Jičín - prestižní celostátní přehlídka DPS, Mládí - zlaté pásmo + cena Ilji Hurníka

"Zahrada písní" Praha - soutěžní přehlídka DPS, Mládí - zlaté pásmo

Krajská postupová přehlídka DPS Jablonec nad Nisou - Skřivánek - postup na celostátní přehlídku do Uničova

Koncert Mládí a Hradišťanu - kostel sv.Prokopa Jablonec nad Jizerou

 

Soutěž ZUŠ ČR : 

komorní hra dechy : Trio Marie Palmová, Karolína Šimůnková, Dominika Jónová - okresní a krajské kolo 1.místo s postupem, národní kolo 3.místo

Trio Karolína Šimůnková, Hana Šírová, Magdalena Jarošová - okraesní i krajské kolo 1.místo

Piskoř ( Aneta Patočková, Monika Plíhalová, Tereza Šmídová, Pavlína Vodseďálková ) - okresní kolo 1.místo, krajské kolo 2.místo

Fistula ( Aneta Patočková. Pavlína Vodseďálková, Dita Žďárská ) - okresní kolo 1.místo, krajské kolo 3.místo

komorní hra smyčce : Trio Anna Šírová, Magdalena Jarošová, Kateřina Šírová -
                                 okresní a krajské kolo 1.místo s postupem, národní kolo čestné uznání

Novopacký slavíček : 1.místo - Vanesa Nechanská, Anna Patočková, Kateřina Kobrlová, Gabriela Votrubcová

 

Taneční obor :

"Tanec, tanec... 2012" - celostátní kolo přehlídky scénického tance, choreografie "Doteky"

"Tanec srdcem" - choreografie 3.a 4.ročníku - 3.místo