• Podzimní fantazie – Jablonec nad Nisou

• Iuventus in Praga Cantat
- PS Mládí - absolutní vítěz celé soutěže + získali zvláštní cenu poroty za
kultivovaný vokální projev.

• Krajské kolo soutěže ZUŠ ČR – sborový zpěv – Turnov
Dívčí sbor Mládí - 1. místo s postupem do národního kola
- zvláštní cena za nejlepší provedení skladby a capella
DPS Skřivánek – 1. místo
- zvláštní cena pro sbormistryni Květu Kavánovou za příkladnou práci s přípravným sborem
- Magdalena Jarošová získala Zvláštní cenu - za citlivou klavírní spolupráci

• Okresní kolo soutěže ZUŠ ČR – Komorní hra s převahou dechových
nástrojů – Semily
Trio Aneta Drmlová, Radka Nedomlelová, Nela Sadílková
– 1. místo s postupem dokrajského kola
Trio Aneta Drmlová, Magdalena Jarošová, Nikola Votrubcová
– 1. místo s postupem do krajského kola

• Krajské kolo soutěže ZUŠ ČR – Komorní hra s převahou dechových
nástrojů – Česká Lípa
- Trio Aneta Drmlová, Radka Nedomlelová, Nela Sadílková – 2. místo
- Trio Aneta Drmlová, Magdalena Jarošová, Nikola Votrubcová – 2. místo

• Novopacký slavíček
- Adam Kobos – 1. místo
- Kateřina Kobrlová – 1. místo
- Gabriela Votrubcová – 3. místo
- duo Nikola Votrubcová a Adam Kobos – 1. místo
- trio Aneta Patočková, Gabriela Votrubcová, Kateřina Kobrlová – 3. místo

• Tanec srdcem 2019
• Choreografie „Tak to teda ne!“ – ocenění za hudebně pohybovou souhru
• Choreografie „Louka plná květů“ – ocenění za pohybovou připravenost

• Ústřední kolo soutěže ZUŠ ČR – sborový zpěv – Litomyšl
• Dívčí sbor Mládí - 1. místo

• Musica Orbis Prague choir festival
• Zlaté pásmo v kategorii duchovní hudby – PS Mládí
• Speciální cena za skvělou vokální kulturu – PS Mládí

• Podzimní fantazie – Jablonec nad Nisou
- Taneční obor - Cena diváka

• Iuventus in Praga Cantat
- PS Mládí - zlaté pásmo + cena za dramaturgii

• Okresní kolo soutěže ZUŠ ČR – hra na flétnu – Lomnice nad Popelkou- zobcovou
Aneta Drmlová – 1. místo s postupem do krajského kola
Adéla Plíšková – 2. místo
Nikola Votrubcová – 1. místo s postupem do KK
Marie Hnyková – 2. místo
Karolína Šimůnková – 1. místo s postupem KK
- příčnou
Pavlína Vodseďálková – 1. místo s postupem do KK

• Krajské kolo soutěže ZUŠ ČR – hra na zobcovou flétnu – Česká lípa
- zobcovou
Aneta Drmlová – 1. místo
Nikola Votrubcová – 2. místo
Karolína Šimůnková – 2. místo
- příčnou
Pavlína Vodseďálková – 1. místo

• Okresní kolo soutěže ZUŠ ČR – komorní zpěv – Semily
Dominika Jónová + Barbora Kavánová – 1. místo + postup do KK

• Krajské kolo soutěže ZUŠ ČR – komorní zpěv – Jablonec nad Nisou
Dominika Jónová + Barbora Kavánová – 1. místo

• Krajská přehlídka dětských pěveckých sborů - Jablonec nad Nisou
Skřivánek – zlaté pásmo

• Novopacký slavíček
Adam Kobos – 1. místo
Kateřina Kobrlová – 3. místo
Petr Havlíček – 3. místo
Gabriela Votrubcová – 3. místo
duo Nikola Votrubcová a Adam Kobos – 1. místo

• Soutěžní přehlídka tanečního oboru okresní kolo - Semily
Choreografie Žbluňk – zlaté pásmo s postupem do KK
Choreografie Strachobylky – stříbrné pásmo
Choreografie Kdo? – zlaté pásmo s postupem do KK

• Soutěžní přehlídka tanečního oboru krajské kolo – Jablonec nad Nisou
Choreografie Žbluňk – bronzové pásmo
Choreografie Kdo? – zvláštní cena za choreografii a interpretaci

• Tanec srdcem 2018
Choreografie Strachobylky – ocenění za cítění hudební předlohy a uchopení prostoru
Choreografie Žbluňk – ocenění za lehkost pohybu

• International festival of academic choirs – PS Mládí – Pardubice
Kategorie BM – soutěž o cenu Bohuslava Martinů - PS Mládí – stříbrné pásmo
Kategorie B2 – folklór vlastního národa - PS Mládí – zláté pásmo, vítěz kategorie


Podzimní fanztazie 2016

choreografie Zůstává ukryté - Cena diváka

26. Mezinárodní festival adventní a vánoční hudby s cenou Petra Ebena

DPS Mládí - zlaté pásmo, vítěz kategorie + zvlástní cena za hlasovou kulturu

Soutěž ZUŠ ČR - hra na klavír

okresní kolo
- Helena Ulrichová - 2. místo, Eliška Černá - 2. místo, Magdalena Jarošová - 1. místo + postup do krajského kola

krajské kolo - Magdalena Jarošová - 1. místo

Novopacký slavíček

Petr Havlíček - 3 místo

duo Kateřina Kobrlová a Gabriela Votrubcová - 3. místo

Zpíváme si pro radost

Skřivánek - stříbrné pásmo

Tanec srdcem 2017

choreografie Pouto - ocenění za scénický nápad
choreografie Smíření -
ocenění za skupinové pojetí
choreografie Naruby -
ocenění za kostýmní řešení


Soutěž ZUŠ ČR - komorní hra s převahou smyčcových nástrojů


Kvarteto - Karolína Šimůnková, Anna Šírová, Pavlína Drmlová, Magdalena Jarošová

okresní kolo - 1.místo s postupem

krajské kolo - 1.místo s postupem do národního kola

 

Mezinárodní festival dětských a mládežnických pěveckých sborů Praha 2016


Mládí - zlaté pásmo

 

Krajská postupová přehlídka školních pěveckých sborů Jablonec nad Nisou 2016


Skřivánek - zlaté pásmo

 

Novopacký slavíček


Aneta Patočková - 1.místo       Vanesa Nechanská - 2.místo      Anna Patočková - 2.místo     Petr Havlíček - 2.místo       Aneta Vajsová - 2.místo

 

Krajské kolo soutěže školních pěveckých sborů Jablonec nad Nisou


Skřivánek - zlaté pásmo

 

Festival sborového umění Jihlava 2015


Mládí - stříbrné pásmo

 

Soutěž ZUŠ ČR :


hra na dechové nástroje :

okresní kolo : Nikola Votrubcová - 1.místo s postupem                                                            Marie Palmová - 1.místo s postupem                                                 Karolína Šimůnková - 1.místo s postupem                                                          Pavlína Vodseďálková - 1.místo s postupem

krajské kolo : Nikola Votrubcová - 1.místo    Karolína Šimůnková - 1.místo                                         

                     Marie Palmová - 2.místo      Pavlína Vodseďálková - 3.místo

 

sólový a komorní zpěv :

okresní kolo : Gabriela Votrubcová - 1.místo s postupem

duo Kateřina Kobrlová, Gabriela Votrubcová - 1.místo s postupem                                                                                                                                    trio Magdalena Jarošová, Karolína Šimůnková, Aneta Vajsová - 1.místo s postupem                                                                                                           kvarteto Dominika a Barbora Jónovy, Barbora Kavánová, Hana Šírová - 1.místo s postupem


krajské kolo :
kvarteto - 1.místo s postupem do národního kola                

duo - 2.místo   

trio - 2.místo

Gabriela Votrubcová - 2.místo

Taneční obor :

okresní kolo : choreografie V říši divů - ocenění za hloubku tématu a nápadité využití rekvizit + postup do krajského kola