Svátky písní Olomouc - mezinárodní festival PS:

  • Mládí - stříbrné pásmo
  • Kalandra - sříbrné pásmo  

Zahrada písní - festival DPS:

  • Mládí - zlaté pásmo + zvláštní cena poroty za umělecký projev

Zpíváme si pro radost - soutěž DPS:

  • Skřivánek - okresní kolo - zlaté pásmo

Regionální přehlídka scénického tance - "Tanec srdcem" :

  • oceněné choreografie -" Od svítání do svítání ", "Vzplanutí,"Bublinky"                                                                    

Přehlídka scénického tance - "Hronovské jablíčko"

  • choreografie "V dešti" - 2.místo
  • choreografie " Každý má svého anděla" - 3.místo                           

Soutěž ZUŠ ČR - hra na klavír : okresní kolo:

  • Kateřina Šírová - 2.místo
  • Jitka Fischerová - 3.místo
  • Barbora Kavánová - 3.místo

Soutěž ZUŠ ČR - hra na kytaru:

  • Vojtěch Hájek - okresní kolo - 2.místo
  • Jana Bartoničková - okresní kolo - 1.místo
  • krajské kolo - 1.místo, postup do celostátního kola ( čestné uznání )

Soutěž ZUŠ ČR - hra na housle:

  • Anna Šírová - okresní kolo - 1.místo
  • krajské kolo - 2.místo

Pražské Vánoce - mezinárodní festival adventní a vánoční hudby :

  • Mládí - zlaté pásmo
  • Kalandra - stříbrné pásmo

Žáci přijatí na školu s uměleckým zaměřením:

  • Jana Bartoničková - Státní konzervatoř Praha, obor kytara
Zpíváme si pro radost - celostátní přehlídka:
  • Mládí - ocenění za vynikající festivalové vystoupení
Lomnické hudební jaro:
  • choreografie "Pan Tau" - ocenění za práci s dětmi
  • choreografie "Půl tmy" - ocenění za rytmické vyjádření hudby a choreografii, postup na Galakoncert
  • choreografie "Dopisy" - ocenění za projev a scénické ztvárnění, postup na Galakoncert, hlavní Cena diváka
Novopacký slavíček - soutěž v sólovém a komorním zpěvu:
  • Čestmíra Sládková - 2.místo
  • Barbora Jínová - 3.místo
  • Trio Barbora a Dominika Jónovy, Barbora Kavánová - 2.místo, postup na slavnostní koncert na hradě Pecka
  • Sexteto Barbora a Klára Jónovy, Barbora a Květa Kavánovy, Iva Housová, Jan Hejral - 1.místo, postup na slavnostní koncert
Zpíváme si pro radost - soutěž dětských pěveckých sborů:
  • okresní kolo - Skřivánek - stříbrné pásmo
  • Mládí - zlaté pásmo, postup do kraje
  • krajské kolo - Mládí - zlaté pásmo - postup na celostátní přehlídku
Regionální přehlídka scénického tance Tanec srdcem:
  • choreografie "Mumlava" - ocenění za lehkost a tanečnost
  • choreografie "Živly" - ocenění za taneční nasazení
Soutěž základních uměleckých škol ČR - komorní hra smyčce:
  • trio - Anna Šírová, Přemysl Moník, Jitka Fischerová, okresní kolo - 1.místo, krajské kolo - 3. místo   
Mezinárodní festival adventní a vánoční hudby Bratislava
  • pěvecký sbor Mládí - zlaté pásmo
  • pěvecký sbor Kalandra - stříbrné pásmo
Přehlídka scénického tance „Hronovské jablíčko“
  • 3.,4. ročník - zlatá medaile
  • 5.,6. ročník - bronzová medaile
  • 7.ročník, 1.ročník II. stupně - zlatá medaile
  • 2.ročník II. stupně - bronzová medaile
Žáci přijatí na školu s uměleckým zaměřením:
  • Ivana Nedomlelová - Konzervatoř Praha, obor kytara
  • Barbora Hnyková - Uměleckořemeslná a oděvní návrhářská škola Liberec
  • Zuzana Mládková, Eva Klímová - Střední průmyslová škola sklářská, Železný Brod
Soutěž Základních uměleckých škol ČR
  • Hra na dřevěné dechové nástroje - krajské kolo - dvě žákyně 1.místo
  • Sólový zpěv - krajské kolo 2. místo a 3. místo
  • Komorní zpěv - krajské kolo
  • Trio - 1. místo
  • Taneční obor - krajské kolo oceněna 1 choreografie
Lomnické hudební jaro
  • pěvecké trio a sbor Mládí postup na Galakoncert
Vítání jara - soutěž DPS - krajské kolo
  • Mládí - zlaté pásmo
Žáci přijatí na školu s uměleckým zaměřením
  • Josef Bartoš - Konzervatoř Duncan Centre Praha
Soutěž Základních uměleckých škol ČR:
  • hra na kytaru: krajské kolo - 1. místo s postupem, dvě 2. místa
  • ústřední kolo - 2. místo (Iva Nadomlelová)
Lomnické hudební jaro:
  • pěvecké duo postup na Galakoncert
Mezinárodní festival – Svátky písní Olomouc:
  • Pěvecký sbor Kalandra - stříbrné pásmo
Velká cena ZUŠ Česká Lípa:
  • Hra na zobcovou flétnu - 2.místo
Žáci přijatí na střední školu s uměleckým zaměřením:
  • Kateřina Nosková - Konzervatoř Teplice - fagot
  • Marie Erlebachová - Konzervatoř Pardubice - klavír