Hudební obor :

Soutěž ZUŠ ČR - sólový a komorní zpěv :

krajské kolo -

Dominika a Barbora Jónovy, Barbora Kavánová, Hana Šírová - 1.místo s postupem do národního kola

Eva Černá a Daniela Mikesková - 1.místo

Karolína Šimůnková a Dita Žďárská - 2.místo

 

Daniela Mikesková - 2.místo

Eva Černá - 3.místo

Magdalena Jarošová - 3.místo

Martina Volejníková - 3.místo

Dominika Jónová - 3.místo

 

okresní kolo -

Magdalena Jarošová - 1.místo s postupem

Daniela Mikesková - 1.místo s postupem                                           

Eva Černá - 1.místo s postupem

Martina Volejníková - 1.místo s postupem

Dominika Jónová - 1.místo s postupem

 

Karolína Šimůnková + Dita Žďárská - 1.místo s postupem

Eva Černá a Daniela Mikesková - 1.místo s postupem

Dominika a Barbora Jónovy, Barbora Kavánová, Hana Šírová - 1.místo s postupem

 

Soutěž ZUŠ ČR - hra na dechové nástroje :

krajské kolo -

Karolína Šimůnková - 1.místo. 1.náhradnice do národního kola

 

okresní kolo -

Karolína Šimůnková - 1.místo s postupem

Marie Palmová - 1.místo

Pavlína Vodseďálková - 1.místo

 

Taneční obor :

Soutěž ZUŠ ČR - okresní kolo - choreografie "Život stromů" - přímý postup 

"Tanec srdcem" - krajské kolo - cgoreografie "Doteky" - postup do národního kola, ocenení za citlivé naplnění tématu

Hudební obor :

Kalandra - "FSU Jihlava" - stříbrné pásmo

Mládí - "Vánoční akordy" - Ostrava : zlaté pásmo + ocenění poroty za působivý muzikální projev

            "Zahrada písní" - Praha : zlaté pásmo + ocenění poroty za hlasovou kulturu

Skřivánek - "Vítání jara" - Jablonec nad Nisou : zlaté pásmo + postup na celostátní přehlídku

 

Soutěž ZUŠ ČR - hra na klavír : okresní kolo - Dominika Jónová - 2.místo

                           hra na housle : okresní kolo - Anna Šírová - 1.místo

"Novopacký slavíček" - Šárka Holubcová - 2.místo

                                       Karolína Šimůnková - 2.místo

                                       Dita Žďárská - 3.místo

                                       duo Karolína Šimůnková a Dita Žďárská - 2.místo

"Mládí a Bohuslav Martinů" - Daniela Mikesková - stříbrné pásmo

                                               Eva Černá - bronzové pásmo + ocenění za přednes písně Modrá očka

                                               Martina Volejníková - bronzové pásmo

                                               Jana Jindřišková - bronzové pásmo

"Velká cena ZUŠ Česká Lípa" - Marie Palmová - 2.místo

                                                  Karolína Šimůnková - 4.místo

 

Taneční obor :

"Tanec srdcem" - Jablonec nad Nis. : choreografie "Melodie země" (5.ročník ) - ocenění za poetičnost v tanci

"Hronovské jablíčko" - choreografie "Neskrývej svou tvář" (7.ročník) - 2.místo

                                      choreografie "Rozbitá loutka" (1.a 2.ročník Harrachov) - ocenění za choreografický nápad

                                      choreografie "Poslední list" (II.stupeň) - ocenění za výraznou interpretaci

 

 

Porta Musicale 2008 Nový Jičín: prestižní výběrový festival DPS:

  • Mládí - zlaté pásmo, Absolutní vítěz, výhra - zájezd na mezinárodní festival do Itálie

    Svátky písní Olomouc - mezinárodní festival PS:

    • Mládí - stříbrné pásmo
    • Kalandra - sříbrné pásmo  

    Zahrada písní - festival DPS:

    • Mládí - zlaté pásmo + zvláštní cena poroty za umělecký projev

    Zpíváme si pro radost - soutěž DPS:

    • Skřivánek - okresní kolo - zlaté pásmo

    Regionální přehlídka scénického tance - "Tanec srdcem" :

    • oceněné choreografie -" Od svítání do svítání ", "Vzplanutí,"Bublinky"                                                                    

    Přehlídka scénického tance - "Hronovské jablíčko"

    • choreografie "V dešti" - 2.místo
    • choreografie " Každý má svého anděla" - 3.místo                           

    Soutěž ZUŠ ČR - hra na klavír : okresní kolo:

    • Kateřina Šírová - 2.místo
    • Jitka Fischerová - 3.místo
    • Barbora Kavánová - 3.místo

    Soutěž ZUŠ ČR - hra na kytaru:

    • Vojtěch Hájek - okresní kolo - 2.místo
    • Jana Bartoničková - okresní kolo - 1.místo
    • krajské kolo - 1.místo, postup do celostátního kola ( čestné uznání )

    Soutěž ZUŠ ČR - hra na housle:

    • Anna Šírová - okresní kolo - 1.místo
    • krajské kolo - 2.místo

    Pražské Vánoce - mezinárodní festival adventní a vánoční hudby :

    • Mládí - zlaté pásmo
    • Kalandra - stříbrné pásmo

    Žáci přijatí na školu s uměleckým zaměřením:

    • Jana Bartoničková - Státní konzervatoř Praha, obor kytara
    Zpíváme si pro radost - celostátní přehlídka:
    • Mládí - ocenění za vynikající festivalové vystoupení
    Lomnické hudební jaro:
    • choreografie "Pan Tau" - ocenění za práci s dětmi
    • choreografie "Půl tmy" - ocenění za rytmické vyjádření hudby a choreografii, postup na Galakoncert
    • choreografie "Dopisy" - ocenění za projev a scénické ztvárnění, postup na Galakoncert, hlavní Cena diváka
    Novopacký slavíček - soutěž v sólovém a komorním zpěvu:
    • Čestmíra Sládková - 2.místo
    • Barbora Jínová - 3.místo
    • Trio Barbora a Dominika Jónovy, Barbora Kavánová - 2.místo, postup na slavnostní koncert na hradě Pecka
    • Sexteto Barbora a Klára Jónovy, Barbora a Květa Kavánovy, Iva Housová, Jan Hejral - 1.místo, postup na slavnostní koncert
    Zpíváme si pro radost - soutěž dětských pěveckých sborů:
    • okresní kolo - Skřivánek - stříbrné pásmo
    • Mládí - zlaté pásmo, postup do kraje
    • krajské kolo - Mládí - zlaté pásmo - postup na celostátní přehlídku
    Regionální přehlídka scénického tance Tanec srdcem:
    • choreografie "Mumlava" - ocenění za lehkost a tanečnost
    • choreografie "Živly" - ocenění za taneční nasazení
    Soutěž základních uměleckých škol ČR - komorní hra smyčce:
    • trio - Anna Šírová, Přemysl Moník, Jitka Fischerová, okresní kolo - 1.místo, krajské kolo - 3. místo   
    Mezinárodní festival adventní a vánoční hudby Bratislava
    • pěvecký sbor Mládí - zlaté pásmo
    • pěvecký sbor Kalandra - stříbrné pásmo
    Přehlídka scénického tance „Hronovské jablíčko“
    • 3.,4. ročník - zlatá medaile
    • 5.,6. ročník - bronzová medaile
    • 7.ročník, 1.ročník II. stupně - zlatá medaile
    • 2.ročník II. stupně - bronzová medaile
    Žáci přijatí na školu s uměleckým zaměřením:
    • Ivana Nedomlelová - Konzervatoř Praha, obor kytara
    • Barbora Hnyková - Uměleckořemeslná a oděvní návrhářská škola Liberec
    • Zuzana Mládková, Eva Klímová - Střední průmyslová škola sklářská, Železný Brod